Wednesday, May. 22, 2024

Off Plus Camera 2010 – pierwsze 3 dni odwołane!

Autor:

|

14 kwietnia 2010

|

 

W związku z tragedią jaka dotknęła nasz Naród, ogłoszoną żałobą narodową, informacją o planowanych uroczystościach państwowych oraz pogrzebie Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego, pragniemy zawiadomić wszystkich widzów i zaproszonych gości Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF PLUS CAMERA 2010, że wszystkie projekcje i wydarzenia towarzyszące zaplanowane na piątek 16 kwietnia, sobotę 17 kwietnia oraz niedzielę 18 kwietnia zostają odwołane.

 

W związku z powyższym, odwołana zostaje premiera filmu „Ondine” planowana na sobotę 17 kwietnia. Decyzja organizatorów festiwalu spotkała się ze zrozumieniem i wyrazami wsparcia ze strony gości specjalnych zaproszonych na krakowską premierę – reżysera Neila Jordana oraz odtwórców głównych ról: Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrela, którzy łączą się w żalu z bliskimi ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

 

Odwołana zostaje również premiera filmu „Life During Wartime” z udziałem reżysera Todda Solondza, zaplanowana na niedzielę 18 kwietnia.

 

Od 19 kwietnia wszystkie seanse i imprezy towarzyszące planowane są zgodnie z programem. Część projekcji z 16, 17 i 18 kwietnia zostanie przeniesiona na dodatkowe seanse w dniach 19-25 kwietnia, o czym organizatorzy powiadomią niebawem.

 

Nowy termin Ceremonii Otwarcia to poniedziałek 19 kwietnia, godz. 19.00.

 

Miło nam poinformować, że nasz serwis będzie przeprowadzał relację z tego wydarzenia, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzin Kinoamatorskie.pl w czasie tych dni.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
IV CK OFF 2010 czeka na filmy

  Do 10 maja 2010 organizatorzy Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF czekają na filmy. Każdy twórca może zgłosić do 3...

Zamknij