Tuesday, Feb. 7, 2023

Ostatni nabór na Multimedia Szajna Festiwal

Autor:

|

22 września 2010

|

 

Na początku listopada w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Multimedia Szajna Festival. Aktualnie trwa jeszcze nabór filmów, który zakończy się wraz z dniem 5 listopada 2010r. Naszym zdaniem bardzo opłaca się wziąć udział w festiwalu, bo na zwycięzców czekają spore nagrody:

 • * I nagroda – 9.000 zł,
 • * II nagroda – 6.000 zł,
 • * III nagroda – 4.500 zł,
 • * wyróżnienia honorowe.

 

Zapraszamy serdecznie na stronę główną festiwalu, a dla zainteresowanych zamieszczamy Regulamin zgłoszeń:

 

Organizatorzy: Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

 

MULTIMEDIA

 

1. Celem Festiwalu jest prezentacja dokonań sztuki multimedialnej, wytworzonej przy szeroko pojętym udziale zaawansowanej, najnowszej techniki elektronicznej (w formie animacji komputerowych, sztuki video, instalacji multimedialnych itp.) oraz utworzenie wideoteki gromadzącej zarejestrowane wydarzenia artystyczne, stworzenie stałej strony internetowej prezentującej utwory sztuki audiowizualnej w postaci klipów, umożliwiającej obejrzenie wirtualnej galerii, z pomiarem oglądalności oraz linkami naszych partnerów i artystów, informacjami o podobnych wydarzeniach artystycznych w kraju i za granicą.

 

2. Do konkursów będą przyjęte prace powstałe w latach 2008 – 2010 w postaci plików multimedialnych zapisanych w formacie DVD z załączoną instrukcją ich wykorzystania podczas prezentacji w przestrzeni galerii.

 

3.Prace należy wysłać na adres:

Teatr im. Wandy Siemaszkowej

ul. Sokoła 7/9

35-010 Rzeszów, Poland

 

4. Prace należy nadsyłać do dnia 5 listopada 2010 roku wraz z czytelnie wypełnioną kartą uczestnictwa. Dane zawarte w karcie uczestnictwa będą stanowiły materiał do wydawnictw związanych z Festiwalem.

 

Harmonogram prac jury:

 • * Klasyfikacja nadesłanych prac – 04.11- 05.11.2010 r.
 • * Posiedzenie Międzynarodowego Jury – 06.11.2010 r.
 • * Ogłoszenie werdyktu Jury i wręczenie nagród – 07.11.2010 r.
 • * Prezentacja pokonkursowa – 07.11.2010 r.

Miejsce: Szajna Galeria – Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

 

6. Międzynarodowe jury powołane przez organizatorów przyzna Statuetki oraz nagrody pieniężne:
I nagroda – 9.000 zł , II nagroda – 6.000 zł, III nagroda – 4.500 zł oraz wyróżnienia honorowe (wszystkie podane kwoty są kwotami brutto). Jury ma prawo do innego rozdziału nagród.

 

7. Laureaci nagród zostaną zaproszeni do Rzeszowa na okres dwóch dni (koszt podróży do Polski pokrywają zaproszeni, koszt pobytu ponoszą organizatorzy). Autorzy zakwalifikowanych prac otrzymają katalog i dyplom uczestnictwa.

 

8.Nadesłane na przegląd prace pozostaną własnością organizatorów. Przesyłki zagraniczne powinny być opatrzone naklejkami „printed & recorded mater no-commercial value”. Organizatorzy otrzymują prawo do bezpłatnego wykorzystania i reprodukowania prac w katalogu wystawy i innych materiałach promocyjnych Festiwalu, z zapewnieniem podania nazwiska autora. Nadesłane prace nie będą kopiowane i rozpowszechniane bez zgody autorów.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

 1. Adrian
  26 września 2010 at 14:13

  Oj wiem, już dałem stronkę do zakładek ;d Cieszę się, że istnieje taki site z aktualnościami - dzięki!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kalendarz wydarzeń

Kinoamatorskie.pl cały czas się rozwija. Tym razem, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z ważniejszymi wydarzeniami ze sceny kina niezależnego...

Zamknij