Monday, Dec. 4, 2023

Ostatni weekend festiwalu Kino dla Dzieci

Autor:

|

3 października 2014

|

Ostatni weekend festiwalu Kino dla Dzieci

Kilka tysięcy widzów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i 10 innych miastach obejrzało dotychczas filmy festiwalu Kino Dzieci. Pierwsza edycja wielkiego filmowego święta dla najmłodszych trwa jeszcze do niedzieli, 5. października.

Nadchodzący weekend to ostatnia szansa, by wraz z dziećmi obejrzeć piękne opowieści, nagradzane na festiwalach, ale niezwykle rzadko pokazywane w Polsce. To produkcje zabawne, wzruszające, prowokujące do refleksji. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodzinnym wyprawom sprzyjają przystępne ceny biletów: 5-12 zł. Dodatkowo pierwsze osoby, które zgłoszą się w kasie kina, otrzymają bezpłatny wstęp do Bajkolandii. Po projekcjach można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach przygotowanych z myślą zarówno o dorosłych, jak i dzieciach we wszystkich festiwalowych kinach. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.kinodzieci.pl.

Mamy nadzieję, że ostatnie dni festiwalu przyciągną do kin zarówno publiczność, która zdążyła już poznać i polubić nasz festiwal, jak i tych, którzy dotychczas nie znaleźli czasu na wyprawę do kina” – mówi Maciej Jakubczyk, szef działu edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. ”Będziemy oglądać, malować i dyskutować – zapraszamy wszystkich na finał święta kina dla dzieci!”

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ebonit
„Czarny szlak ebonitu” poszukuje sponsorów

„Czarny szlak ebonitu” to historia tajemniczego Pustelnika, który żyje gdzieś na obrzeżach zrujnowanego świata. W ukrytym pod ziemią niewielkim bunkrze...

Zamknij