Sunday, Sep. 24, 2023

Polski James Bond. Agent 997

Autor:

|

20 września 2015

|

Polski James Bond. Agent 997

To normalne, że w polskim kinie szukamy często inspiracji z zachodnich produkcji. W kinie niezależnym ten trend również jest widoczny i świetnie się w niego wpisuje Agent 997, czyli właśnie taki polski James Bond.

Gdy kraj pogrąża się w intrygach, a władzę przejmują sitwy, ktoś musi zrobić z tym porządek i będzie to właśnie najlepszy agent polskiego wywiadu o numerze 997.
Film autorstwa Zespołu Filmowego Korba jest dopiero w produkcji, teaser to jego przedsmak. Twórcy potrzebują szeroko pojętej pomocy, gdyż obraz jak to zwykle w tego typu produkcjach bywa powstaje niemalże bez budżetu.

 

Gdybyście byli zainteresowani wsparciem tego projektu, zajrzyjcie pod ten adres.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
zsz
Trailer filmu, który nigdy nie powstanie

Wyobraźcie sobie taką sytuację: oglądacie zwiastun, po którym macie aż ciarki na plecach. Świetne zdjęcia, doskonała muzyka, idealne kadry i...

Zamknij