Sunday, Apr. 21, 2024

Trailer filmu, który nigdy nie powstanie

Autor:

|

19 września 2015

|

Trailer filmu, który nigdy nie powstanie

Wyobraźcie sobie taką sytuację: oglądacie zwiastun, po którym macie aż ciarki na plecach. Świetne zdjęcia, doskonała muzyka, idealne kadry i pięknie niedopowiedziana historia. Już czekacie na końcową planszę z datą premiery tego dzieła, a tymczasem okazuje się, że… ten film to fikcja i nigdy nie powstanie. Abstrakcja? A może nie do końca.

Właśnie z takim pomysłem wystartowała ekipa ShortFilmsMakers. Panowie tworzyć będą zwiastuny filmów, które nigdy nie powstaną. Na sam początek możemy Was zaprosić na zwiastun Zabójczego Filmu. Ten trzyminutowy film twrzony był przez 7 miesięcy, począwszy od zarysu scenariusza, a skończywszy na wyeksportowanym projekcie.  Trailer „Zabójczy Szyfr: Deadly Cypher” zapowiada film o młodej dziewczynie (Laurze Wilskiej), która zostaje ściągnięta do kraju przez psychopatycznego naukowca. Mężczyzna chce uzyskać kod dostępowy do pliku, w którym zmarły ojciec dziewczyny zawarł plan stworzenia broni biologicznej.

Produkcja takiego traileru pochłania wiele czasu, dlatego na kolejny przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać, ale spokojnie. Na pewno warto!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Alien Private Eye poster
Złapane w sieci #195 – ALIEN PRIVATE EYE (1987)

Film, który jest tematem dzisiejszej recenzji stał się ciekawą możliwością dla Dawida do nawiązania do "Kung Fury", która to produkcja...

Zamknij