Friday, Feb. 23, 2024

Pomożecie?

Autor:

|

14 sierpnia 2012

|

Do naszej redakcji napisała studentka pisząca pracę magisterską z kierunku zarządzanie dotyczącą kierowania zespołem projektowym w amatorskich produkcjach filmowych, prosząc nas o pomoc. Ci, którzy mają na swoim koncie prace naukowe, wiedzą że do ich przeprowadzenia bardzo często potrzebne są badania. Pani Kasia postanowiła swoją pracę wzbogacić o wyniki ankiety przeprowadzonej wśród filmowców – amatorów.

 

Reklama:

 

Jako, że pośród naszych Czytelników spora liczba osób to właśnie filmowcy, chcielibyśmy w imieniu Pani Kasi zaprosić Was do pomocy i wypełnienia tej ankiety. Szacowany przez autorkę czas, który może upłynąć przy zaznaczaniu odpowiednich pól to 10-15 minut, natomiast my sprawdziliśmy, że przy pełnym skupieniu można to zrobić w krótszym czasie :). Zachęcamy do pomocy, w końcu piszą o naszym środowisku, prawda?:).

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino” vol.1

4 sierpnia w Pabianicach miał miejsce Festiwal Filmowy "Kocham Dziwne Kino", którego pomysłodawcą jest redaktor działu "Złapane w sieci" -...

Zamknij