Monday, Dec. 4, 2023

Poznajcie film „ANGEL.A”

Autor:

|

18 marca 2017

|

Poznajcie film „ANGEL.A”

Z dumą ogłaszamy, że staliśmy się patronem medialnym filmu Adama Nowaka pt. „ANGEL.A”.  Będzie to krótkometrażowe sci-fiction dotykające problematyki sztucznej inteligencji i człowieczeństwa.  Cała historia będzie dziać się w świecie po globalnym konflikcie, gdzie rządy upadły, a kontrolę nad światem przejęły korporacje.

Naukowcy wymyślają sztuczną inteligencję jednak protokoły bezpieczeństwa pozbawiają ją wolności wyboru, dlatego roboty pełnią tylko funkcję służebne.  Film w warstwie stylistycznej będzie nawiązywał do klasyka kinowego jakim jest „Łowca Androidów” oraz do szeroko rozumianej stylistyki cyberpunka.

Fabuła będzie dotyczyć robota-kobiety o wspomnieniach zmarłej dziewczyny ANGEL model A. Robot zostaje przez swojego stwórcę pozbawiony protokołów bezpieczeństwa przez co sam może dokonywać wyborów i nie musi wykonywać ludzkich poleceń. Z racji swojej wyjątkowości ANGEL.A musi uciekać przed korporacją produkującą roboty z miasta przez niebezpieczne tereny niczyje do miejsca zwanego Azylem.W podróży towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna o imieniu Janus.

Główną rolę odegra Monika Chrzanowska. Swoją przygodę z aktorstwem, tańcem i śpiewem rozpoczynała już jako dziecko, biorąc udział w licznych konkursach, przeglądach czy też udzielając się  w kołach zainteresowań. W chwili obecnej jest zawodową aktorką i z zamiłowaniem oddaje się każdej możliwości pracy w teatrze i filmie. Grywała główne role na deskach teatru w taki spektaklach jak „Kto otworzy drzwi?”, w reżyserii Dariusza Kordka czy „Mężczyzna” w reżyserii Wojciecha Paszkowskiego. Na ekranie można ją zobaczyć głównie w serialach i filmach niezależnych choć brała też udział w kilku filmach wysokobudżetowych.

Wczoraj odbył się pierwszy dzień zdjęciowy  filmu.  Twórcy kręcili ujęcia w studiu green boxowym. Zdjęcia powyżej. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach w produkcji.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
heliosoffy_v3-05
Helios OFFy 2017 – robimy ogólnopolski przegląd!

Niniejszym ogłaszamy zbliżające się ŚWIĘTO KINA NIEZALEŻNEGO! Jak dobrze wiecie, ideą powstania naszego serwisu zawsze była promocja kina niezależnego. Gdzieś...

Zamknij