Wednesday, Nov. 29, 2023

Pozostały 3 dni do końca konkursu „SKODA Transatlantyk 2013″

Autor:

|

5 lipca 2013

|

Pozostały 3 dni do końca konkursu „SKODA Transatlantyk 2013″

O tym konkursie informowaliśmy Was już w maju, a dzisiaj pozostaje nam już tylko przypomnieć, że pozostały jeszcze 3 dni, podczas których możecie zgłosić swój film do „Kina Drogi”.

Ucieczka, ekspedycja naukowa, wyprawa w poszukiwaniu przygód, wałęsanie się bez celu – filmowe podróże mają różne oblicza, podobnie jak różnią się od siebie bohaterowie, którzy w ciągu 118 lat historii kina je podejmowali. Czego poszukiwali lub od czego chcieli uciec, przemierzając kolejne kilometry? Odpowiedzi można mnożyć. Tym, co łączy wszystkie te postawy, jest przekonanie, że ruch sam w sobie jest wartością pozytywną, a przemierzanie drogi może stać się sposobem na życie lub sposobem na odmienienie życia.

Pomyślcie nad tym, co kojarzy Wam się ze słowem „podróż”, chwyćcie za kamerę i pokażcie to innym! Nagrajcie film, w którym twórczo rozwiniecie swoje skojarzenie, a następnie prześlijcie go za pomocą formularza na tej stronie . Nagrodą dla zwycięzcy jest wyjazd z osobą towarzyszącą na wybrany festiwal filmowy w Europie, a najlepsze filmy będą promować cykl „Kino drogi. ŠKODA. Wiesz co dobre” Festiwalu Transatlantyk. Spieszcie się! Czas na nadsyłanie filmów upływa 8 lipca.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
para1
Dubel #44 – „Paranoum” (2013)

Zjawiska paranormalne do dawien dawna leżą w zakresie zainteresowań niejednego filmowca. Do naszego serwisu niedawno trafił film "Paranoum" przypominający w...

Zamknij