Sunday, Apr. 21, 2024

Premiera w Kinoamatorskie.pl – Chase

Autor:

|

16 stycznia 2011

|

 

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że po raz pierwszy będziemy mieli okazję przeprowadzić dla Was premierę filmu niezależnego na łamach naszego serwisu. Ile będzie takich premier w ciągu roku? To już zależy tylko i wyłącznie od Was! Jeżeli chcecie aby Wasz film miał premierę u nas w serwisie na stronie głównej, piszcie na adres redakcja@kinoamatorskie.pl.

 

A teraz do rzeczy… Za niecałe dwa tygodnie na ekrany Waszych niezależnych monitorów za sprawą serwisu Kinoamatorskie.pl wejdzie film „Night Chase”. Będzie to niezależna produkcja, która unaoczni nam pewien ciekawy projekt: dwóch gości będzie zjeżdżać z tego samego stoku z Limanowej, tyle że jeden zrobi to na rowerze, a drugi… na snowboardzie. Kto wygra? Tego dowiecie się w pełnej wersji w dniu premiery „Night Chase”. A na zachętę trailer:

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Maciej Parowski w jury eFHa FESTIWAL 2011

  Maciej Parowski, twórca kultowego komiksu o przygodach agenta „Funky Kovala” (rys. B.Polch ) zasiądzie w składzie jury konkursu FANTASTYCZNIE...

Zamknij