Thursday, Jun. 13, 2024

Premiera w Kinoamatorskie.pl – Night Chase

Autor:

|

26 stycznia 2011

|

 

Tak, to właśnie dzisiaj 26.01.2011r. ma miejsce pierwsza w naszym serwisie premiera filmu niezależnego! Przypominamy, że jeżeli również chcecie, aby Wasz film został tak wyeksponowany w naszym serwisie, jak Night Chase, to piszcie na adres redakcja@kinoamatorskie.pl.

 

Wróćmy jednak do Night Chase! Jest to nietypowa i oryginalna produkcja Patryka Dziedzica, który w trzy minuty pokazuje nam starcie deski snowboardowej z kołami roweru! Akcja pojedynku toczy się na stoku narciarskim w Limanowej, gdzie dwóch zawodników próbuje zmierzyć się z czasem i osiągnąć metę przed rywalem. Kto zwyciężył? Czy był jakiś upadek? I wreszcie: Jak zrealizowano całą produkcję? Zapraszamy na pierwszą premierę w serwisie Kinoamatorskie.pl!

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
FILMOFFO 6 – PROGRAM IMPREZY, LISTA FILMÓW

  Przed nami szósta edycja Festiwalu Kina Offowego FILMOFFO w Opolu Lubelskim. Odbędzie się ona w dniach 11-12 lutego 2011...

Zamknij