Sunday, Apr. 21, 2024

Różnica tkwi w szczegółach

Autor:

|

8 kwietnia 2014

|

Różnica tkwi w szczegółach

Czasem w życiu zdarza się tak, że ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, ale nagle coś nam przeszkadza. Po chwili okazuje się, że tą „przeszkadzajką” jest mało znaczący detal, wręcz niedostrzegalny szczegół, który jednak niszczy harmonię doskonałej konstrukcji ogółu sytuacji. To właśnie potwierdza, jak istotne są szczegóły.

Podobną ideą wskazania istoty szczegółów kieruje się konkurs „Różnica Tkwi w Szczegółach” z cyklu Bierzcie i Kręćcie. Zadaniem uczestników jest nakręcić 60-sekundowy film, który pokaże, że wspaniałe dzieła zaczynają się czasem od detalu. Macie czas do 13 kwietnia.

Na zwycięzców oprócz sprzętu (Smartfon Sony Xperia Z2 i tablet Sony Xperia Tablet Z2) czeka pobyt w Krakowie dla dwóch osób na Festiwalu Off Plus Camera. Więcej informacji można znaleźć na www.bierzcieikreccie.com.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ZABICIE CIOTKI - fotka duzych rozmiarów
Short Waves Festival zakończony, czas na werdykt

Kino niezależne rośnie w siłę i widać to choćby na podstawie Short Waves Festival. Szósta edycja pobiła rekord popularności. Przez...

Zamknij