Sunday, Apr. 21, 2024

Rusza casting do filmu „Lunatycy”

Autor:

|

23 kwietnia 2015

|

Rusza casting do filmu „Lunatycy”

Miło nam poinformować, że w końcu ekipa Kinoamatorskie.pl zmobilizowała swoje siły i zajmie się realizacją filmu krótkometrażowego! Produkcja będzie nosić tytuł „Lunatycy” i opowie historię  o chłopaku, który u progu dorosłości mierzy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Jego losy zaczynają pokrywać się ze słowami utworów legendarnego wokalisty zespołu „Dżem” – Ryszarda Riedla. Pozostaje zatem zadać sobie pytanie: Czy Bruno podzieli los ostatniego hipisa naszych czasów?

Casting do tego filmu odbędzie się w Bochni 29.04.2015 r. o godzinie 16.00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego nr II w Bochni. Jeżeli mieszkacie w pobliżu i chcielibyście się zaangażować w ten film, to serdecznie zapraszamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
mass1
Massacarade – refleksje po 20-minutowym seansie

Część minionego weekendu spędziłem przy fragmencie najnowszego dzieła Tomira Dąbrowskiego, o jakże zachęcającym tytule "Massacarade". Ci, którzy są Czytelnikami naszego...

Zamknij