Tuesday, Feb. 7, 2023

Sobota z MovieFon! NA ŻYWO [19:27]

Autor:

|

16 kwietnia 2011

|

 

Misję MovieFon w Poznaniu czas zacząć! Dwóch naszych wysłanników – Mateusz Kłóś i Damian Data – wyjechało w trasę, aby prowadzić dla Was sobotnią relację z przebiegu wydarzeń na gali filmu organizowanej przez Niezależny Związek Studentów. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu!

 


 

19:27

 

Znamy już wyniki! Oto najświeższe doniesienia z Poznania odnośnie zwycięzców:

  • * 1 miejsce: „Moja Maryla”
  • * 2 miejsce: „Zew”
  • * 3 miejsce: „Heart Beat Night”
  • * Wyróżnienie: „Co słychać?”
  • * Wyróżnienie: „Przebudzenie”

 

Wspomnianym powyżej gratulujemy, zdjęcia opublikujemy wkrótce, jak doprowadzimy wszystko do ładu, a tymczasem smażymy krótkie podsumowanie. Póki co, gala się zakończyła, grupa 404 opowiedziała o swojej twórczości (bardzo fajni, zdolni, młodzi ludzie), a publiczność rozeszła się do domów.

 


 

16:59

 

A taką statuetkę oraz nagrodę w wysokości 1000 zł otrzyma dzisiaj autor jednego z 10 zgłoszonych filmów.

 

 


 

16:40

 

Jesteśmy już w kinie Muza i wraz widownią oglądamy konkursowe filmy, które zostały nadesłane z całej Polski. Organizacją całej dzisiejszej gali zajmuje się Barbara Niżyńska, która poinformowała nas, że MovieFon to inicjatywa goszcząca w Poznaniu już od 2009r., ale dopiero teraz zwróciła się w kierunku skali ogólnokrajowej. W pierwszej edycji obejmującej swoim zasięgiem całą Polskę, w fazie konkursowej bierze udział 10 filmów. Po ich projekcji rozpocznie się spotkanie z grupą filmową 404 .

 


 

13:10

 

Relacja z Poznania to nie tylko działania dwóch wysłanników, którzy będą na miejscu, ale również koordynacja całej akcji z centrum Krakowa, gdzie siedzi administracja serwisu. Podczas gdy Mateusz i Damian siedzą jeszcze w pociągu, ja zapraszam Was do działu, w którym dowiecie się kto zdecyduje o tym, do kogo powędruje główna nagroda w wysokości 1000 zł.

 


 

6:10

 

Pobudka o czwartej była dosyć straszna jak na sobotni poranek, ale szczęśliwie jesteśmy już w pociągu i startujemy do Poznania z Krakowa Głównego. Przed nami dobre 7 godzin jazdy, ale jesteśmy pewni, że będzie warto! O 16.00 oficjalne rozpoczęcie! Bądźcie z nami!

 


 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sobota z MovieFon!

  Wysłannicy naszego serwisu - Mateusz Kłóś i Damian Data wsiądą wczesnym rankiem w wehikuł stajni PKP i przemierzą nim...

Zamknij