Wednesday, Jul. 24, 2024

„Solanin ma MOC!”

Autor:

|

22 maja 2011

|

 

Wakacje zapowiadają się szczególnie gorąco w tym roku i to nie tylko za sprawą globalnego ocieplenia, ale przede wszystkim dzięki niezależnym wydarzeniom kulturalnym. Jednym z takich wydarzeń jest Solanin Film Festiwal 2011, który rozpoczyna się 18 sierpnia w Nowej Soli.

SOLANIN FILM FESTIWAL to trzecia edycja festiwalu łączącego w sobie przegląd filmów nagradzanych na światowych festiwalach oraz ogólnopolski konkurs kina niezależnego skierowany do młodych i ambitnych twórców. Nasz serwis postanowił bliżej poznać tę inicjatywę i porozmawiać o niej z dyrektorem Solanin Film Festiwal – Konradem Paszkowskim. Serdecznie zapraszamy do lektury.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Mariusz Szarwiński
    8 czerwca 2011 at 19:17

    http://twojepliki.eu/g1f74gwjupxd.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
sol3
Rozmowa z Konradem Paszkowskim – dyrektorem Solanin Film Festiwal 2011

  SOLANIN FILM FESTIWAL to trzecia edycja festiwalu łączącego w sobie przegląd filmów nagradzanych na światowych festiwalach oraz ogólnopolski konkurs...

Zamknij