Sunday, Apr. 21, 2024

Tak wprost – nowy film Kamila Koprowskiego

Autor:

|

2 grudnia 2015

|

Tak wprost – nowy film Kamila Koprowskiego

Czytelnikom naszego serwisu, Kamila Koprowskiego nie trzeba pewnie przedstawiać. Zresztą twórca ten ma u nas założone swoje konto, więc niech za niego wypowiedzą się filmy, które opublikował.

Ważne jest jednak to, że Kamil powraca do nas z nową historią. Tym razem będzie to wycinek rzeczywistości człowieka mającego cechy autystyczne, którego dosłowne odbieranie świata bez przyjętych konwenansów stoi na przeszkodzie niezaspokojonej potrzebie bliskości i związanej z nią sfery erotycznej.

Zobaczcie trailer:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Cobra
    11 lutego 2016 at 22:51

    To jest ten sam aktor co grał w " Śnie " ? dobry gościu jest.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
2015-lapa
12 Przegląd Filmów Amatorskich w Łapach

Dom Kultury w Łapach serdecznie zaprasza wszystkich miłośników kina amatorskiego, autorów filmów do uczestnictwa w 12. Przeglądzie Filmów Amatorskich. Impreza...

Zamknij