Thursday, Feb. 9, 2023

the ATTACK of the KILLER PHONES part I i part II w produkcji

Autor:

|

8 września 2015

|

the ATTACK of the KILLER PHONES part I i part II w produkcji

Tomir Dąbrowski nie próżnuje! Parę dni temu minął miesiąc od momentu premiery pierwszej części the ATTACK of the KILLER PHONES, a tymczasem dowiadujemy się, że w produkcji znajduje się kolejna część. Tomir postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził nam, że do tej pory udało się zrealizować 10 minuty filmu. Ponadto w filmie obecne będą 3 gościnne scenki, w których wystąpią między innymi Radosław Bielecki z kabaretu NEONÓWKA i dwoje solistów: Szymon Łątkowski oraz Damian Kubik vel. ANTONI GORGOŃ GRUCHA (którzy to zdobyli choćby II miejsce ex-aequo na 36. Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry).

Tyle informacji posiadamy na obecną chwilę, a na smak oddajemy do Waszej dyspozycji grafikę reklamującą nowe telefony ;).

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
of1
OFFmaster vol.4 – zobacz, jak było

22 sierpnia rozpoczęły się dwudniowe warsztaty filmowego OFFmaster organizowane przez serwis Kinoamatorskie.pl. Była to już czwarta edycja! Tym razem rozkład...

Zamknij