Tuesday, Mar. 5, 2024

The best OFF – przeglądamy filmy!

Autor:

|

2 stycznia 2017

|

The best OFF – przeglądamy filmy!

Akcja naboru filmów w ramach przeglądu kina niezależnego zakończona powodzeniem! Dotarło do nas kilkadziesiąt pozycji, które teraz skrupulatnie przeglądamy ;). Bez wątpienia pośród tych filmów są produkcje, których szukaliśmy. Tak więc reasumując, drodzy twórcy – dziękujemy Wam za zgłoszenia i obiecujemy, że już wkrótce każdy twórca, którego film się zakwalifikował zostanie o tym poinformowany.

My natomiast nie możemy się doczekać, kiedy już oficjalnie będziemy mogli ogłosić, o co tak naprawdę chodzi :). Dopinamy z naszym partnerem ostatnie szczegóły i działamy. Jedno jest pewne – wiosną polski OFF zarazi całą Polskę swoją mocą ;). Trzymajcie kciuki!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
LOGOTYP FKS
Festiwal Kreatywności Studenckiej

Już w styczniu rusza czwarta edycja Festiwalu Kreatywności Studenckiej! Głównym celem Festiwalu jest przybliżenie szeroko pojętej kultury i sztuki młodym...

Zamknij