Tuesday, Mar. 5, 2024

The Sensational Spider-Man – 3 trailer

Autor:

|

25 lutego 2014

|

The Sensational Spider-Man – 3 trailer

Spider-Man cieszy się jak widać sporą popularnością wśród filmowców. Dopiero co miała miejsce premiera filmu „Spider-Man: Wieczny Bohater”, a już możemy sobie ostrzyć kły na „The Sensational Spider-Man”. Właśnie ukazał się trzeci trailer, który zapowiada dzieło Łukasza Gądek.

Fabuła traktuje o Piotrze Parkerowskim, który od dwóch lat nosi brzemię bohatera. Walcząc z różnymi typkami spod ciemnej gwiazdy po raz pierwszy stawi czoła komuś, kto jest w stanie dorównać mu siłą, a nawet wydawać się może, że jest znacznie potężniejszy. Nowy wróg oraz rosnąca nienawiść społeczeństwa do bohaterów stanowią dla naszego pajęczaka ciężkie wyzwanie. Czy wciąż będzie kontynuował swoją misję?

Premiera wkrótce.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
zglosfilm14_a
Nic tylko dosolić!

Udział w tym festiwalu powinien być jazdą obowiązkową dla każdego filmowca niezależnego. Mowa oczywiście o Solanin Film Festiwal, którego szóstą...

Zamknij