Sunday, Apr. 21, 2024

Trwa Ars Independent Festival 2015

Autor:

|

23 września 2015

|

Trwa Ars Independent Festival 2015

Od wczoraj swoje drzwi na widzów otworzył Ars Independent Festival, który rozpoczął się uroczystą galą otwarcia w kinie Kosmos w Katowicach. Dzisiaj uczta dla przybyłych rozpocznie się o godzinie 15.00, a co między innymi w rozkładzie jazdy?

Czeka na Was spora dawka animacji spośród których widzowie wybiorą film, który weźmie udział w konkursie „Czarny Koń Animacji”. Ponadto warto zainteresować się filmem „Wybrzeże” w reż. Filipe Matzembachera i Marcio Reolona., który zabierze nas w meandry starć pomiędzy młodością a dorosłością. Więcej o tej pozycji możecie przeczytać tutaj. Gorąco zachęcamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
unia1
UNIA FILM FESTIVAL 2016

Od 2011 roku III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie organizuje festiwal filmowy dla młodych filmowców, którzy chcą pokazać na wielkim...

Zamknij