Sunday, Oct. 1, 2023

Trwają zgłoszenia do II edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut!

Autor:

|

28 września 2018

|

Trwają zgłoszenia do II edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut!

Wraz z Organizatorami, serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w II edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut, organizowanego przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie!
To idealna okazja dla młodych filmowców, którzy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego jury, związanego z branżą filmową. Jest to również szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród – nie tylko dla twórców najlepszego filmu, ale również dla osób odpowiedzialnych za najlepszy montaż czy zdjęcia.
W tym roku, organizatorzy przewidują trzy kategorie konkursowe: animacja, dokument, krótka fabuła obyczajowa. Czas trwania filmu nie powinien przekraczać dziewięciu minut, format nagrania jest dowolny. Wypełnione zgłoszenia, dostępne na stronie http://9minut.hoffmanowa.pl/zgloszenia/ prosimy nadsyłać wraz z filmami do 31 października 2018 r. Po więcej informacji, zapraszamy na stronę internetową: http://9minut.hoffmanowa.pl/ oraz na oficjalny fanpage Festiwalu Filmowego 9 Minut na Facebook’u.
Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy również na pokazy filmów konkursowych i galę finałową, która odbędzie się w dniach 22 – 23 listopada 2018 r., w IX LO im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Hożej 88 w Warszawie.
Nie może Was tam zabraknąć!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
czarny_ko___filmu___kr__l
Wkrótce Ars Independent 2018!

Już od 25 do 30 września w Katowicach zagości Ars Independent! Podobnie jak w ubiegłych latach na widzów czeka 6...

Zamknij