Sunday, Sep. 24, 2023

Wkrótce Ars Independent 2018!

Autor:

|

22 września 2018

|

Wkrótce Ars Independent 2018!

Już od 25 do 30 września w Katowicach zagości Ars Independent! Podobnie jak w ubiegłych latach na widzów czeka 6 festiwalowych dni, podczas których będzie można wziąć udział w ponad 40 wydarzeniach w 12 multimedialnych sekcjach: cztery międzynarodowe konkursy Czarny Koń (filmu, animacji, gier wideo, wideoklipu) oraz kilka pozakonkursowych cykli.
Na program składa się tym razem 177 filmów, wideoklipów, animacji krótko- i długometrażowych – w sumie 2259 minut oglądania! Ponadto 42 gry wideo i garść rzeczy trudnych do sklasyfikowania.
Pełny program Ars Independent oraz kalendarium dzień po dniu znajdziecie na stronie arsindependent.pl. Tam też nabyć można karnety na festiwal (w cenie 100 PLN) oraz bilety na wybrane wydarzenia (13 PLN).
W tym roku festiwal gościć będzie aż w 8 lokalizacjach, w tym kilku nowych dla imprezy. Będą to Katowice Miasto Ogrodów, Jazz Club Hipnoza, Galeria Teatru Korez, Akademia Sztuk Pięknych, Pałac Młodzieży, festiwalowa klubokawiarnia Drzwi Zwane Koniem oraz kina studyjne Światowid i Rialto.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
zdjęcie konkurs
KONKURS Po Prostu Energia

Jesteś młodym filmowcem, doświadczonym operatorem, ambitnym reżyserem lub początkującym aktorem? Każdego z Was, kto ma żyłkę do filmowania i kreatywny...

Zamknij