Thursday, Jun. 13, 2024

Tu i teraz – trailer

Autor:

|

5 maja 2011

|

 

Idzie lato i twórcom niezależnym chyba coraz bardziej chce się stworzyć jakieś ciekawe dzieło, a przynajmniej poszerzyć kolekcję swoich własnoręcznie zrobionych filmów.

W każdym razie, dzisiaj chcemy przedstawić Wam dramat w reżyserii Szarwińskiego i Wenderlicha, który opowiada o tym, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko co na nas czeka jest z góry ustalone. Co się jednak może stać, w sytuacji, gdy zdobędziemy życiowy klucz i będziemy mogli przewidzieć następny krok?
To tylko jedno z wielu pytań, które pojawi się w tym filmie. Oto krótka zapowiedź tego co nas czeka…

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. "P"
    16 maja 2011 at 09:53

    Trzeba wierzyć, że coś z tego będzie...

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Solanin Film Festiwal

  SOLANIN FILM FESTIWAL to trzecia edycja festiwalu łączącego w sobie przegląd filmów nagradzanych na światowych festiwalach oraz ogólnopolski konkurs kina...

Zamknij