Saturday, Sep. 23, 2023

V edycja Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego w Warszawie

Autor:

|

12 lutego 2014

|

V edycja Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego w Warszawie

Sofa – czyli Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny – jest inicjatywą artystyczną uczniów liceum im. St. I. Witkiewicza w Warszawie, odbywającą się od 2010 roku w budynku szkoły. Głównym celem projektu jest udostępnienie młodym artystom przestrzeni do zaprezentowania się oraz stworzenie możliwości do ich dalszego rozwoju.

Jedną z sekcji festiwalu jest sekcja filmowa. Organizatorzy chcą tym samym dać młodym twórcom szansę na zapoznanie się z opinią i konstruktywną krytyką prawdziwych autorytetów. W ubiegłych latach swoją obecnością zaszczycili między innymi p. Alina Janowska, p. Hanna Machulska, p. Tomasz Boniecki, p. Hanna Komarowska oraz p. Zofia Dubowska. Każdy młody twórca, który weźmie udział w Sofie zostaje wyróżniony. Jednak główna nagroda w każdej sekcji będzie tylko jedna, wyznaczana przez jury.

W tym roku postanowiono , że Sofa stanie się festiwalem tematycznym, aby twórcy i jury mieli możliwość lepszego przygotowania się do niej. Tematem V edycji Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego jest surrealizm.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie. Ponadto festiwal zostaje dodany do naszej listy festiwalów niezależnych.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Klub Filmowy Ambasada - Stalker (autorka Natalia Kaniak)
„Stalker” w Katowicach

18 lutego o godzinie 18:30 wraz z Klubem Filmowym Ambasada zapraszamy Was do katowickiego kina Kosmos przy ulicy Sokolskiej 66,...

Zamknij