Saturday, Nov. 26, 2022

VI edycja Bartoszki Film Festival

Autor:

|

29 stycznia 2014

|

VI edycja Bartoszki Film Festival

I znowu przemieszczamy się pośród ludzi młodych, którzy postanowili kiedyś zorganizować festiwal mający zachęcić inne młode osoby do wyrażania swojego zdania za pomocą filmu. Międzynarodowy Festiwal Filmów niezależnych „Bartoszki Film Festival” odbędzie się w tym roku 5 lipca  i potrwa jeden dzień.

Wydarzenie to ma charakter ogólnopolski i jest konkursowym przeglądem filmowej twórczości fabularnej i dokumentalnej twórców, którzy filmem zajmują się niezawodowo. Jest to pierwsza tego rodzaju impreza w Tarnobrzegu, której celem jest propagowanie polskiego kina niezależnego.

 

Podczas festiwalu odbywa się konkurs filmów niezależnych, na który można wysłać swoją produkcję. Aby wziąć w nim udział należy uzupełnić formularz. Zgłoszenie filmu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu festiwalu (regulamin znajduje się na odwrocie karty zgłoszeniowej).

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
slowacki
W maju ruszy VI edycja festiwalu Słowacki Fest

Warszawski festiwal filmowy Słowacki Fest organizowany przez VII LO im. Juliusza Słowackiego promuje się, jako trampolina amatorów filmu na czerwone...

Zamknij