Wednesday, Oct. 4, 2023

Wiatr i przestery

Autor:

|

10 sierpnia 2011

|

 

Wiatr i przestery to bez wątpienia problemy, które śnią się po nocach twórcom amatorskich produkcji. Co można zatem zrobić, żeby pozbyć się tego ustrojstwa? Jak tanio i skutecznie stworzyć sobie możliwość do rejestracji czystego dźwięku? O tym wszystkim opowie Wam dzisiaj TomCherry w swoim dziale Dźwięk w filmach amatorskich. Zapraszamy tutaj.

 

Ale to jeszcze nie koniec zaproszeń na dzisiaj. Chcielibyśmy zarekomendować Wam również blog autora działu związanego z dźwiękiem. Znajdziecie tam wszystkie publikowane u nas artykuły, a także szereg ciekawych i praktycznych tekstów związanych ze sprzętem dźwiękowym, wszelkiego rodzaju nowinkami z tej dziedziny i wiele, wiele więcej. Polecamy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiatr i przestery

Zapewne nie raz zdarzyło Wam się nagrywać coś w plenerze. Strzelam, że w wielu wypadkach pojawił się przy tym problem...

Zamknij