Tuesday, Jan. 31, 2023

XI RePeFeNe 2012  nabór filmów konkursowych.

Autor:

|

27 lipca 2012

|

 

Kolejna edycja Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego „REPEFENE” odbędzie się
w dniach 14-16 września.

Aktualnie został ogłoszony nabór filmów do konkursu głównego (fabuła, dokument, eksperyment) i po raz pierwszy do konkursu dodatkowego-internetowego na najlepszy teledysk.

 

Konkurs główny skierowany jest do filmowców nieprofesjonalnych, którzy przyślą film wraz z kartą zgłoszenia do 20 sierpnia 2012 r. Ilość i tematyka zgłaszanych filmów w kategoriach: fabuła, dokument i eksperyment, jest dowolna. Czas trwania filmu nie może przekroczyć 20 minut.

Filmy zakwalifikowane do konkursu głównego oceniać będzie profesjonalne jury podczas prezentacji w dniu 15 września. W każdej kategorii zostanie wybrany najlepszy film, a spośród nich jury wybierze film, który otrzyma nagrodę Grand Prix.
Filmy należy przesłać na adres: Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, ul 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik.

 

Konkurs dodatkowy dotyczy nieprofesjonalnych teledysków. Twórcy chcący zgłosić swój film, muszą umieścić go na YouTube i przesłać podpisaną kartę zgłoszenia na mail: repefene@gmail.com.
Uwaga. Termin zgłoszeń filmów mija 11 sierpnia 2012r. Następnie zakwalifikowane do konkursu filmy będą umieszczone na kanale YouTube prezentacji: www.youtube.com/user/repefene na którym od 13 sierpnia do 10 września będzie trwało głosowanie internautów na najlepszy teledysk. Czas trwania filmu: do 5 minut.

 

Więcej informacji na stronie: www.repefene.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Retrospektywa Filmowego Podlasia!

  W tym roku akcja FILMOWE PODLASIE ATAKUJE obchodzi swoje X-lecie. Z tej okazji Białostocki Ośrodek Kultury - wspólnie z...

Zamknij