Friday, Sep. 22, 2023

Zapraszamy do Konina – zgłoszenia na 57. OKFA

Autor:

|

2 marca 2011

|

Twórców kina niezależnego oraz studentów szkół filmowych zachęcamy do wzięcia udziału w 57. OKFA – Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych Imienia Profesora Henryka Kluby.

Konkurs integruje uczestników bez względu na wiek i dorobek filmowy, promując kino niezależne, jak również twórczość studentów szkół filmowych.

 

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Federacja Niezależnych Twórców Filmowych w Polsce zapraszają do Domu Kultury Oskard w Koninie w dniach 16-19 czerwca 2011 r.

 

Na fabuły, dokumenty, animacje nieprzekraczające 30 minut czekamy do 20 maja. Filmy wraz z wypełnionymi kartami należy przesłać na adres: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, ul. Okólna 47a, 62-510 Konin. Nadesłane obrazy wstępnie oceni Komisja Kwalifikacyjna w dniach 23-24 maja.

 

 

Tematyka i technika realizacji filmów dowolna.

Na zwycięzców Konkursu, w obu kategoriach, czekają nagrody w wysokości 5 tys. zł.

 

W programie imprezy: projekcje konkursowe, omówienia filmów przez profesjonalne Jury, rejs stateczkiem (czwartek), koncert, pokazy specjalne.

 

Regulamin i szczegółowe informacje na stronie: www.okfa.ckis.konin.pl

Zapraszamy do Konina!

Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Patronat artystyczny: PWSFTViT w Łodzi.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
KolorOFFon Film Festiwal – Patronujemy!

  Jest nam bardzo miło poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym kolejny festiwal filmów niezależnych. Tym razem jest to KolorOFFon Film...

Zamknij