Wednesday, May. 22, 2024

Zostań jurorem festiwalu Ars Independent!

Autor:

|

16 maja 2014

|

Zostań jurorem festiwalu Ars Independent!

Tradycją Ars Independent jest powoływanie Jury Studenckiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich studentów do udziału w konkursie, który ma na celu wyłonienie trójki przedstawicieli środowiska studenckiego, wyrażającej głos młodego pokolenia. Jurorzy ocenią filmy w konkursie Czarny Koń, skierowanym do debiutantów i autorów filmów drugich, których dzieła prezentowane są w Polsce premierowo.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać krótki esej na temat „W obronie mainstreamu”.

Teksty (do 6 tys. znaków) wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy nadsyłać na adres mailowy office@arsindependent.pl do 30 czerwca 2014 roku. Nagrodą w konkursie jest członkostwo w Jury Studenckim oraz akredytacja na wszystkie wydarzenia festiwalowe 4. edycji Ars Independent Festival (23-28 września 2014 r., Katowice). Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości uczestników nie później niż 15 sierpnia 2014 roku.

Regulamin konkursu i więcej informacji na stronie:
http://arsindependent.pl/pl/jury-studenckie/

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
1366395064_17_full
„Czarny kot, biały kot”, reż. Emir Kusturica

Klub Filmowy Ambasada znany Wam jest zapewne bardzo dobrze. Co miesiąc bowiem publikujemy zaproszenia na pokazy filmowe organizowane przez pasjonatów...

Zamknij