Monday, Jun. 17, 2024

Nadchodzi „Odkupienie” (teaser)

Autor:

|

4 stycznia 2017

|

Nadchodzi „Odkupienie” (teaser)

W połowie grudnia w sieci pojawił się pierwszy teaser najnowszej produkcji niezależnego studia filmowego MK Films. Jak już dobrze wiecie, akcja „Odkupienia” rozgrywa się na przełomie kilku miesięcy roku 1926 na Kresach Wschodnich. Do dworu rodziny Jarymowiczów przybywa pewien mężczyzna i najmuje się tam do pracy. Rodzina nie wie, że skrywa on pewną tajemnicę.

W tym miesiącu przewidziany jest również drugi teaser, a już w lutym obejrzymy pełnoprawny trailer. Premiera „Odkupienia” tradycyjnie ma odbyć się w Wojniczu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
slate
The best OFF – przeglądamy filmy!

Akcja naboru filmów w ramach przeglądu kina niezależnego zakończona powodzeniem! Dotarło do nas kilkadziesiąt pozycji, które teraz skrupulatnie przeglądamy ;)....

Zamknij