Saturday, Sep. 23, 2023

Premiera offowego teledysku „Rainy Night”

Autor:

|

14 października 2014

|

Premiera offowego teledysku „Rainy Night”

W nocy z 28 na 29 sierpnia powstawał offowy teledysk do piosenki „Rainy Night” autorstwa zespołu „Sonic Wave”. Dzisiaj przychodzi czas aby zaprosić na owoc tego dzieła w postaci zmontowanego teledysku oraz filmu backstage zdradzającego tajniki powstawania tej produkcji!

Wraz z producentem wykonawczym (Studio Filmów Artystycznych „Gwardian”) oraz zespołem Sonic Wave zapraszamy na premierę, która odbędzie się 25 października o godzinie 12.00 w kinie „Wrzos” przy ul. ul. Zamoyskiego 50 w Krakowie.

Przed Wami dobry rock, piękne tancerki, ognie, dymy i światła spięte w filmowej fabule! To pierwszy tego typu teledysk w Polsce – realizowany nocą, w lesie, techniką DSLR i całkowicie NON-PROFIT!

Tą premierą organizatorzy chcą podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania klipu, propagować ideę pięknych, fabularyzowanych teledysków oraz promować młody i zaskakująco zdolny zespół Sonic Wave, a także wspaniałych artystów, tancerzy, performerów i szamanów od eventów, na których zawsze można liczyć! ;)

Wstęp: „co łaska. Oni tam będą, my tam będziemy, a czy Wy tam będziecie?:)

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
pawelmakowski1
O montażu przy kawie #1 – zostać dobrym montażystą

Podczas przemierzania filmowej wędrówki poznajemy tworzenie filmu praktycznie na każdym etapie produkcji. Często zdarza się też, że jesteśmy równocześnie reżyserami,...

Zamknij