Friday, Jan. 27, 2023

Primaaprilisowy Przegląd Twórczości Absurdalnej w Lidzbarku

Autor:

|

31 marca 2014

|

Primaaprilisowy Przegląd Twórczości Absurdalnej w Lidzbarku

Tomir Dąbrowski, to postać znana naszym Czytelnikom. Jak wiecie, aktualnie pracuje on nad THE ATTACK OF THE KILLER PHONES part 1 i choć produkcja lekko się przeciąga, to mamy zapewnienie bezpośrednio ze źródła, że wszystko zmierza w dobrym kierunku!:).

Mamy dla Was jednak inną propozycję związaną z twórczością tego autora. Jutro w Lidzbarku, a dokładnie w tamtejszej Pizza Cafe HEAVEN przy ulicy Wysokiej Bramy 27 o godzinie 18:06 odbędzie się Primaaprilisowy Przegląd Twórczości Absurdalnej. Być może zapytacie, o co chodzi?

Otóż będzie to dwugodzinna retrospekcja części twórczości filmowej Tomira Dąbrowskiego, podzielona na 3 kategorie:

- filmoskecze kabaretu ZAMÓWIONY, który Tomir prowadzi od kilku lat, z premierowym skeczykiem JABŁKO i dwoma nigdy nieupublicznianymi odcinkami serialu WŁADCA %%%, który niestety nigdy nie poszerzył się o więcej:),
- „a teraz SŁOWO OD SPONSORA”, czyli mini maraton filmów reklamowych, które zostały nagrane na liczne konkursy w ciągu ostatnich 4lat /pokazanych zostanie ok. 30 z ponad setki//
- PRIMAAPRILISOWY POKAZ SPECJALNY, czyli kilka najabsurdalniejszych krótkich metraży w dorobku autora. Tu pierwszy raz na otwartym pokazie COSZMARINUS – spontaniczna, dziwna produkcja powstała swego czasu jako zaliczenie w szkole Organizacji Reklamy.

Organizator zapewnia, że będzie śmiesznie, mocno dziwnie i prawdopodobnie, poleje się parę butelek piwa ;)… co zresztą jest mocno wskazane przy oglądaniu tak absurdalnego humoru;).

Ze swojej strony pragniemy dodać, że impreza będzie miała mocno wesoły charakter również z tego względu, że Tomir będzie obchodził podczas niej swoje urodziny. Ze swej strony pragniemy życzyć mu wytrwałości w konsekwentnym realizowaniu filmowych planów oraz dużo sponsorów z grubymi portfelami po drodze ;).

Zaproszony jest każdy, a na wstępie zostaniecie poproszeni o dowolny datek na rzecz rozwoju lokalnej kinematografii.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ns
Premiera „Nawiedzonej Szosy” w Mielcu

"Nawiedzona Szosa" to produkcja, której kibicowaliśmy od początku, a dokładnie od czerwca 2012 roku kiedy dowiedzieliśmy się, że takie coś...

Zamknij