Sunday, Apr. 14, 2024

Niezależna produkcja na Twój portfel!

Autor:

|

19 stycznia 2012

|

Czy ten kurs jest dla Ciebie? Jeśli któraś z poniższych uwag jest Ci bliska, nie wahaj się skorzystać:

 • chcesz tworzyć filmy o lepszej jakości,
 • chcesz znaleźć fundusze na swoje filmy,
 • szukasz prostych sposobów na lepszy dźwięk i obraz,
 • nie wiesz jak uniknąć podstawowych błędów w montażu.

Czym jest nasz kurs?

Kurs on-line, którego wstęp właśnie czytacie, będzie swoistym ciągiem lekcji, który ma pokazać początkującym filmowcom, że ambitny, krótki metraż znajduje się w ich zasięgu. Wobec tego, jeśli jesteś początkującym filmowcem i nie wiesz jak się zabrać do tworzenia Twojego filmu, koniecznie zostań z nami i prześledź wszystkie etapy tworzenia Twojej produkcji od początku do końca!

Jak czytać poradnik?

Jeżeli nie masz na koncie żadnego filmu krótkometrażowego, czytaj najlepiej od początku do końca. Jeśli natomiast próbowałeś już sztuki filmowej z kolegami na podwórku, możesz wybierać poszczególne odcinki i czytać tylko o tych kwestiach, które pozostają dla Ciebie jeszcze nie do końca odkryte. Chyba że lubisz weryfikować swoją wiedzę, lub też dbasz o jej uporządkowanie – wtedy jak najbardziej zachęcamy do lektury całego kursu.

Dlaczego warto?

Kurs, który z nami przejdziesz, pozwoli Ci na opanowanie podstaw tworzenia filmu przy jak najmniejszym wkładzie finansowym. Dzięki niemu pozyskasz szereg pomysłów, które się sprawdziły, a które pozwolą Ci na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. A nade wszystko ten poradnik pokaże Ci, jak świetną zabawą jest bycie filmowcem i tworzenie filmu!

Przykładowe zagadnienia zawarte w kursie:

 • Jak pozyskać fundusze na swój film?
 • Jak wykonać wózek Dolly, aby uzyskać „efekt jeżdżącej kamery”?
 • Na co zwrócić uwagę przy zakupie kamery dla filmowca niezależnego?

 

Czy ten kurs będzie dla mnie zrozumiały?
 

Z najwyższą starannością dbamy o to, by to co tutaj piszemy było dla Ciebie zrozumiałe. Jeżeli kompletnie nie znasz się na filmie, a język filmowy jest dla Ciebie nowością, spokojnie!

Wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku, często ilustrując to odpowiednimi obrazkami, schematami i filmikami. Natomiast jeżeli będziesz miał jakiś problem, zawsze możesz się z nami skontaktować!

Postaramy się wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości.

Ile zapłacę za udział w kursie?
 

Nasz kurs on-line składa się z 8 lekcji. Łącznie jest to aż 48 STRON praktycznego poradnika! Dostęp do każdej lekcji to jedyne 2 zł, a więc w sumie za odbycie całego kursu zapłacisz tylko 16 zł. W ramach Twojej opłaty otrzymujesz dostęp do lekcji kursu on-line oraz pliku PDF do pobrania, tak abyś w każdej chwili mógł wrócić do poznanych zagadnień! Oszczędzasz zatem i czas i pieniądze, ponieważ cały kurs będziesz miał non-stop pod ręką!

 

 

Transakcja odbywa się wygodną i bezpieczną drogą za pośrednictwem systemu YetiPay, dzięki czemu łatwo i szybko otrzymasz dostęp do danej lekcji, nie wychodząc z domu!

Co zawiera się w ramach kursu?
 

Aby poznać tematykę 8 lekcji naszego kursu, kliknij w poniższą grafikę:

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(2) Komentarze

 1. Endriu
  10 czerwca 2015 at 19:07

  Filmem zajmuję się od roku. Przeczytałem cały poradnik i muszę przyznać, że bardzo zainspirował mnie do tego żeby polepszać jakość swoich filmików. Szczególnie podoba mi się to, że pomysłowymi i tanimi sposobami można osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące efekty. Zainwestowałem 18 zł, ale zaoszczędziłem co najmniej kilkadziesiąt razy więcej. Dzięki i pozdrawiam redakcję. PS. Przydałaby się kontynuacja tego poradnika, bo jeszcze wiele kwestii można by rozwinąć, a czyta się to naprawdę dobrze.

 2. Teresa Bednarsjka
  8 października 2017 at 17:26

  W sumie bardzo ciekawa propozycja, nauka filmowania ,od lat borykam się z nagraniem jakiegoś filmiku--mam ponagrywane staram się ,ale na razie --- nie wychodzi bardzo chce się nauczyć ,nie tyko nauczyć ale spełnić swoje marzenia. pozdrawiam.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
postawa
Lekcja 5 – Kamera, akcja! – obraz w filmie

Scenariusz za nami, gromadzenie sprzętu za nami, terminarz już mamy, więc czas się wziąć do roboty! Czas wypowiedzieć te magiczne...

Zamknij