Friday, Sep. 29, 2023

Charakteryzacja

Autor:

|

11 września 2012

|

Charakteryzacja

„Charakteryzacją” zajmuje się Tomasz Czekalski. Będzie to dział naszego serwisu, w którym pokazywać będziemy możliwości manipulowania wyglądem postaci na potrzeby produkcji filmowej. W każdym odcinku zaprezentujemy pewien rodzaj obrażeń ciała, bądź też zmianę ludzkiego wizerunku. Komentując, oceniając i próbując tworzyć własne charakteryzacje, będziecie mogli zasięgnąć rady naszego współpracownika, dzięki czemu tworzenie filmów stanie się jeszcze bardziej wciągające, intrygujące i wymagające!

Uprzedzamy, że zawarte tu ucharakteryzowane obrażenia ciała są na tyle realistyczne, że osoby wrażliwe są proszone o zachowanie stosownej ostrożności!
 

Tomasz Czekalski (czekalski.t@gmail.com)

Już od jakiegoś czasu zajmuje się charakteryzacją i szlifuje warsztat w oparciu o swoją pasję. Jest autorem bloga Pozoracja. Często podejmuje nowe wyzwania i wykonuję mniej lub bardziej rzeczywiste obrażenia pozorowane. JEDYNYM OGRANICZENIEM JEST WYOBRAŹNIA, cała reszta jest w jego zasięgu!

Dostępne charakteryzacje:

 

Share This Article

O autorze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Studium Realizacji Telewizyjnej

  W Poznaniu odbędzie się 12 edycja programu Studium Realizacji TV. Program kursu skierowany jest do przyszłych dziennikarzy, operatorów, montażystów,...

Zamknij